Dom

Suchy termofor

Świetna ! lepsza ! alternatywa termoforu z wodą. Termofor z pestkami wiśni długo trzyma ciepło/zimno, pięknie pachnie i jest bezpieczny.

  WKŁAD: Surowa bawełna - nie barwiona. 

Moje termofory uszyte są z surowej bawełny, która nie posiada barwników, ani żadnych innych substancji na swojej powierzchni. Jest ekologiczna, naturalna i bezpieczna dla Ciebie oraz Twojego dziecka.

Podczas podgrzewania woreczka nie uwalniają się żadne lotne związki – to bardzo ważny szczegół, na który mało kto zwraca uwagę.
Termofor uszyty z kolorowej tkaniny, może mieć na swojej powierzchni różne substancje używane podczas procesu produkcyjnego m.in. barwienia. Substancje te mogą uczulać, powodować wysypkę, lub wydzielać związki podczas podgrzewania.

Poszewka uszyta jest z bawełny z certyfikatem OEKO- TEX.

Można ją prać i prasować.

  Waga pestek wewnątrz termofora 200g 

Termofor po podgrzaniu łagodzi m.in.

bóle brzucha,

pleców,

pomaga przy bólach karku i krzyża,

bóle mięśniowe,

bóle menstruacyjne,

wzdęcia,

bóle reumatyczne.


U dzieci przy kolce lub bólu brzucha termofor to podstawa.

Gdy termofor schłodzimy pomoże nam przy opuchniętych i zmęczonych oczach, ukąszeniach owadów, stłuczeniach.

Gdy czujemy, że jest nam zimno możemy ogrzać termoforem ręce i stopy. Zabierając termofor do łóżka mamy 100% pewności, że podczas snu zarówno termofor jak i my jesteśmy bezpieczni. Z termoforem wypełnionym wodą nie było takiej pewności.

Podczas gorączki termofor można stosować jako zimny okład na czoło, kark.

Termofor jest w 100% naturalny, ekologiczny i bezpieczny. Po podgrzaniu czuć przyjemny zapach wiśni.

Wymiary: ok. 12cm x 18cm

Aby ogrzać termofor, wkład z pestkami umieszczamy w kuchence mikrofalowej na około 1-2min. moc 600-800W lub w piekarniku (temp. 100° – 120°C na ok. 10- 20 min.) Możemy też położyć termofor na kaloryferze.
Aby ochłodzić termofor, należy umieścić wkład w zamrażarce (na ok. 30 – 40 min.) Najbezpieczniej wkład przed włożeniem do zamrażarki umieścić w torebce foliowej, aby nie chłonął zapachów.
Dzięki właściwościom pestek wiśni, ciepły lub zimny termofor możemy przykładać bezpośrednio do ciała bez ryzyka oparzenia czy odmrożenia.

Dzieciaki i dorośli pokochają cieplutką podusię, a Ty będziesz spokojna/y, że są bezpieczni.

Fajny prezent dla Twojego dziecka, dla Ciebie, męża, żony, siostry, brata, mamy, taty, babci, dziadka, koleżanki, kolegi …………………………………………..itd. Każdemu przyniesie ulgę w dolegliwościach. Sprawi również trochę przyjemności w chłodne dni.

Uwaga! Używanie termoforu uzależnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.